Čarodějnice 2011

06.06.2011 19:55

 

Na letošní „čarodějnice“ si s námi počasí zahrávalo. Proto jsme na poslední chvíli přesunuli soutěže do kulturáku. Přichystali jsme pro děti pár soutěží, abychom jim čekání na pálení čarodějnice zpříjemnili. Na děti čekaly krásné čarodějnice a plno her.

Jako každý rok i letos měli děti za úkol posbírat po stanovištích kameny s písmenky. Soutěže i čarodějnice se dětem líbili. Úspěch měli opět čarovné lektvary, jízda na koštěti, sbírání a skákání pavouků. Celkem těžkým úkolem bylo pro děti sestavit loďku z papíru a potom s ní přejet z jedné strany vaničky na druhou. Ale hodné čarodějnice, a samozřejmě i rodiče, dětem pomáhaly. Novinkou a zároveň překvapením pro děti byla vozítka poháněná volantem Děti ve velice krátkém čase přišly na to, jak se vozítka ovládají. Po nasbírání všech kamenů a složení hesla LEKVAR, dostali děti odměnu.

Celkem přišlo 57 dětí, což bylo na deštivé počasí krásné. Děkuji všem holkám z Floriánku za jejich čas věnovaný přípravám na akci. Poděkování patří i Obci Dlouhoňovice za finanční podporu.

—————

Zpět


Kontakt

Floriánek Dlouhoňovice

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
Sbor dobrovolných hasičů
Hlavni 19
Dlouhoňovice
56401