Výlet do DinoParku

10.09.2010 18:31

 

 

 

Výlet s Floriánkem do Dinoparku  a ZOO Vyškov.

Sobotní ráno 28.srpna bylo zatažené, pršelo, no prostě počasí akorát na výlet. Přesto jsme se sešli všichni , nálada  se neustále zlepšovala a poměrně dlouhá cesta rychle uběhla. Za Brnem na nás čekalo sluníčko a celý den se rozjasnil.  Po příjezdu do ZOO jsme se vydali  za novými zážitky. Někteří upřednostnili zvířátka  a ostatní odvezl Dinoautobus, nebo mašinka přes historickou část Vyškova až do pravěkého parku plného řvoucích dinosaurů a jiných jim podobných ještěrů. Podívaná to byla především zajímavá a zároveň poučná. Tady si každý uvědomoval zákony přírody, respekt a spokojenost, že je to jenom jako. Děti brzy překonaly počáteční strach a nechaly se fotit s novými kamarády - i když nepoměrně většími. Součástí Dinoparku je 3D kino. Mnozí z nás takto zpracovaný film viděli poprvé a zážitek to byl opravdu zajímavý. Den byl  nečekaně krásný a domluvený čas odjezdu se začal přibližovat a tak ti, co měli ještě  před sebou návštěvu ZOO vyhlíželi mašinku, která je převeze zpátky za zvířátky. I tady nás přivítalo příjemné prostředí. Vkusně zvolený park se spoustou nejenom domácích zvířat, zábavných, ale i vzdělávacích koutků pro děti, prolézaček, altánků a různých odpočinkových míst. Nás však čekala cesta domů, a tak jsme  museli myslet na návrat. 

Tento výlet nám opravdu vyšel na jedničku s hvězdičkou. Proto bychom chtěli poděkovat Obci Dlouhoňovice za finanční podporu, díky níž jsme mohli získat nové zážitky. Také nemalý dík patří našemu řidiči Jaroslavu Macháčkovi a jeho autobusu, který nás dovezl v pořádku domů. A samozřejmě naší Simoně, která za pomocí Floriánku dobrý nápad převedla ve skutečnost a vše zorganizovala. A jelikož jste byli všichni opravdu vzorní, tak patří dík i vám všem. Těšíme se na příští setkání.

Váš FLORIÁNEK.                                                                                                           (Alena Pávková)

—————

Zpět


Kontakt

Floriánek Dlouhoňovice

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
Sbor dobrovolných hasičů
Hlavni 19
Dlouhoňovice
56401