Informace o nás

 

  Na počátku všeho se v roce 2007  rodiče dětí z MŠ Dlouhoňovice  domluvili a  namalovali dětem dopravní hřiště na hokejovém hřišti. Otevření dopravního hřiště bylo spojeno s Dnem dětí a společně s MŠ Dlouhoňovice bylo pro děti připraveno odpoledne plné her. Naše aktivity se rozjely po dětském karnevalu roku 2008. Potom už následovala spousta akcí pod hlavičkou SDH DLOUHOŇOVICE.

  Byl to již zmiňovaný dětský karneval, výtvarná soutěž a výstava, Den dětí, pohádkový les, večer s kouzelníkem a vánoční akce s balónky.  Mezi hlavní organizátorky patřily Jana Havrdová, Simona Páchová a Iva Pražáková. Máme pomoc a oporu i v rodičích, kteří jsou na akcích nepostradatelnými pomocníky a udělají si čas v dnešní uspěchané době. Cílem našeho snažení je připravit pro děti zábavu, kterou vymění za televizi a rádi se jdou projít do lesa ke studánce nebo s námi vyrazí na výlet. V lednu 2009 jsme poprosili paní Danu Jedličkovou, zda by nám navrhla malého panáčka Floriánka, pojmenovaném dle patrona hasičů. A tak jsme pokřtili naše logo a začali jsme se nazývat FLORIÁNEK "Celým názvem - Spolek pro pořádání akcí pro děti při SDH Dlouhoňovice FLORIÁNEK" (více článek promítání). Ale bohužel, již v začátku Floriánek prošel přetřesem (březen 2009) a tým se nám ztenčil o Janu Havrdovou.

  Pro rok 2009, je pro děti připraveno také mnoho akcí. Budete se moci  o všem, co Floriánek připravuje, informovat na našich stránkách.

Floriánek se stále rozrůstá mezi další členy Floriánka patří  Jana Bártová, Lenka Grusová, Kamila Labudíková, Iveta Marková, Anet Mrštná, Zuzka Mrštná, Alena Pávková, Jana Piňosová, Ivanka Pražáková, Dita Silberová, Lenka Skalníková, Iva Svobodová, Jana Vávrová, Natálka Vítková a  náš  fotograf David Silber.

 


Naše LOGO

/album/logo/florianek-kulate-logo-jpg1/

—————

/album/logo/florianek-nadpis-jpg/

—————

—————


Kontakt

Floriánek Dlouhoňovice

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
Sbor dobrovolných hasičů
Hlavni 19
Dlouhoňovice
56401